logo PWT polskie negatyw
A+ A A-

Komunikaty

Przedłużone terminy

Ze względu na trwający stan epidemii, ostateczny termin oddania wszystkich indeksów i kart egzaminacyjnych, termin egzaminów warunkowych i przedłużonych, wydłuża się do 30 kwietnia 2020 r.
Prorektor ds. naukowo-dydaktycznych ks. dr hab. Rajmund Pietkiewicz, prof. PWT

Czytaj więcej

Konkurs dla studentów i absolwentów PWT

Fundacja Kardynała Meisnera ogłasza konkurs dla studentów Papieskiego Wydziału Teologicznego we Wrocławiu. W konkursie mogą wziąć udział studenci studiów stacjonarnych, niestacjonarnych, doktoranckich, podyplomowych oraz absolwenci ze stopniem magistra lub doktora nauk teologicznych, którzy swe stopnie uzyskali nie wcześniej niż w 2014 roku.

Czytaj więcej

Praca dziekanatu i biur PWT

W związku z trwającym stanem zagrożenia epidemicznego w Polsce, prosimy aby wszelkie sprawy w dziekanacie i innych biurach Papieskiego Wydziału Teologicznego we Wrocławiu były załatwiane przez telefon lub internet.
W sobotę 21.03.2020 - biura PWT będą zamknięte. Od 16 do 20.03.2020 będzie również nieczynna kancelaria Rektora PWT.

Czytaj więcej

Apel prezydenta Wrocławia do studentów

Szanowni Państwo,
Studentki i Studenci Wrocławia!

Czytaj więcej

Zajęcia na UTW zawieszone

Rektor Papieskiego Wydziału Teologicznego we Wrocławiu zawiesza do odwołania zajęcia na Uniwersytecie Trzeciego Wieku im. św. Jana Pawła II na PWT.

Czytaj więcej

Zapobieganie zakażeniom koronawirusem SARS-CoV-2

Mając na względzie zdrowie społeczności akademickiej Papieskiego Wydziału Teologicznego we Wrocławiu, przekazujemy materiały informacyjno-edukacyjne o sposobach zapobiegania zakażeniu SARS-CoV-2 i zasadach postępowania opracowane przez Państwowy Powiatowy Inspektorat Sanitarny we Wrocławiu:

Czytaj więcej

Ważny termin dla studentów niestacjonarnych

Teologia niestacjonarna - ostateczny termin złożenia prac magisterskich upływa 9 maja 2020 r. (sobota), do godz. 13.30.

Czytaj więcej

Ubezpieczenie NNW dla studentów i pracowników PWT

Oferta przystąpienia do ubezpieczenia NNW dla pracowników, zleceniobiorców, studentów PWT a także ich rodzin i przyjaciół w okresie 01.10.2019-30.09.2020 roku.

Czytaj więcej

Sprawy związane z dotacjami

Sprawy związane z dotacją na utrzymanie potencjału badawczego i dotacją celową na prowadzenie badań naukowych lub prac rozwojowych dla młodych naukowców oraz uczestników studiów doktoranckich można konsultować w każdy wtorek w godzinach 11:30-15:30 w pokoju 10 w budynku przy ul. Katedralnej 9 (I piętro, obok sali egzaminacyjnej): Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Czytaj więcej

Msza św. w kaplicy PWT

Msza Św. w kaplicy PWT (pl. Katedralny 1, I piętro) od poniedziałku do piątku o 13:00 i w sobotę o 8:30.

Czytaj więcej