logo PWT polskie negatyw
A+ A A-

Komunikaty

Ogłoszenie o publicznej obronie pracy doktorskiej

Ogłoszenie o publicznej obronie pracy doktorskiej o. mgr. lic. Tomasza Grabca OFMCap. pt.: "Katecheza przedmałżeńska u podstaw pierwszych lat życia małżeńskiego Studium pastoralno-społeczne na podstawie badań uczestników przedmałżeńskich kursów organizowanych w Zakonie Braci Mniejszych Kapucynów – Prowincji Krakowskiej".

Czytaj więcej

Decyzje o stypendiach

Studenci i doktoranci, którzy składali wnioski o stypendia: socjalne, Rektora i dla niepełnosprawnych mogą odbierać decyzje w sekretariacie od wtorku do soboty w godzinach pracy sekretariatu.

Czytaj więcej

Listy rankingowe stypendium doktoranckie i projakościowe

Doktoranci, którzy złożyli wnioski o stypendium doktoranckie i projakościowe mogą uzyskać w sekretariacie informację o swoim miejscu na listach rankingowych.

Czytaj więcej

Ubezpieczenie NNW dla studentów i pracowników PWT

Oferta przystąpienia do ubezpieczenia NNW dla pracowników, zleceniobiorców, studentów PWT a także ich rodzin i przyjaciół w okresie 01.10.2019-30.09.2020 roku.

Czytaj więcej

Sprawy związane z dotacjami

Sprawy związane z dotacją na utrzymanie potencjału badawczego i dotacją celową na prowadzenie badań naukowych lub prac rozwojowych dla młodych naukowców oraz uczestników studiów doktoranckich można konsultować w każdy wtorek w godzinach 11:30-15:30 w pokoju 10 w budynku przy ul. Katedralnej 9 (I piętro, obok sali egzaminacyjnej): Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Czytaj więcej

Msza św. w kaplicy PWT

Msza Św. w kaplicy PWT (pl. Katedralny 1, I piętro) od poniedziałku do piątku o 13:00 i w sobotę o 8:30.

Czytaj więcej

Urzędowanie ks. prof. R. Pietkiewicza w październiku

Od października 2019, ks. dr. hab. Rajmund Pietkiewicz, prof. PWT, prorektor ds. naukowo-dydkatycznych będzie urzędował w następujących godzinach:

Czytaj więcej

Początek zajęć dydaktycznych 2019/2020

Początek zajęć dydaktycznych w roku akademickim 2019/2020 jest 30 września 2019 roku wg planu zajęć.

Czytaj więcej