logo PWT polskie negatyw
A+ A A-

Komunikaty

Terminy egzaminów w sesji zimowej 2018/2019

Terminy egzaminów w sesji zimowej 2018/2019. (aktualizacja: 21.01.2019)

Czytaj więcej

Wnioski o pozostałą i zwiększoną dotacje celową za 2018 rok

Rektor Papieskiego Wydziału Teologicznego wprowadził kalendarium uwzględniające poszczególne etapy postępowania dotyczącego wykorzystania pozostałej i zwiększonej dotacji za rok 2018.

Czytaj więcej

Rozstrzygnięcie konkursu w sprawie podziału środków z dotacji celowej na badania

Zgodnie z Regulaminem podziału dotacji (paragraf 5, ust. 10) w Sekretariacie Rektora znajduje się protokół wraz z listą rankingową zawierającą listę osób, ilość zebranych punktów oraz przyznane kwoty na realizację projektów, które otrzymały pozytywną opinię Komisji ds. nauki. Osobna informacja w tej sprawie będzie dostarczona na adresy mail P.T Wnioskodawców.

 

Msza św. w kaplicy PWT

Msza Święta w kaplicy akademickiej w gmachu głównym PWT od października do czerwca (z wyjątkiem okresu ferii i sesji):

Czytaj więcej

Parkowanie na Ostrowie Tumskim

Wszystkim studentom i pracownikom PWT przypominamy, że parkowanie na Ostrowie Tumskim dozwolone jest jedynie w miejscach do tego wyznaczonych!

Ubezpieczenie NNW dla studentów

Polisę ubezpieczenia NNW w wysokości 37 zł można opłącać przelewem na główne konto PWT. W tytule przelewu należy wpisać "Student NNW".

Czytaj więcej

Przypomnienie ws. opłat

Pierwsza rata opłat musi być wpłacona w przeciągu dwóch pierwszych miesięcy semestru. Nieterminowe wniesienie opłaty za studia powoduje doliczenie do każdej raty kwoty 10 zł zgodnie z tabelą opłat.