logo PWT polskie negatyw
A+ A A-

Komunikaty

Komunikat ws. Regulaminu podziału dotacji na badania naukowe...

W związku z wprowadzeniem Regulaminu podziału na badania naukowe dla pracowników naukowych PWT, młodych pracowników naukowych PWT oraz doktorantów, działając w imieniu Komisji ds. Nauki PWT bardzo proszę o zapoznanie się z treścią Regulaminu wraz z jego Załącznikami oraz z Zarządzeniem Rektora w tej sprawie, które określa kalendarium postępowania. 

Czytaj więcej

Msza św. w kaplicy PWT

Msza św. w kaplicy Papieskiego Wydziału Teologicznego we Wrocławiu jest sprawowana codziennie od poniedziałku do piątku o 13.00 a w soboty o 8.30.

Czytaj więcej

Termin składania wniosków dot. stypendiów

Zgodnie z Zarządzeniami Rektora nr ZR/15/2018; ZR/16/2018; ZR/17/2018 oraz ZR/18/2018 przypominam, że wszelkie wnioski dotyczące stypendiów (studenckich i doktoranckich) można składać nie później, niż do dnia 20 października (sobota) 2018 roku. Wnioski, które wpłyną po tej dacie nie będą rozpatrywane w przyczyn formalnych. Jerzy Tupikowski CMF

Parkowanie na Ostrowie Tumskim

Wszystkim studentom i pracownikom PWT przypominamy, że parkowanie na Ostrowie Tumskim dozwolone jest jedynie w miejscach do tego wyznaczonych!

Ubezpieczenie NNW dla studentów

Polisę ubezpieczenia NNW w wysokości 37 zł można opłącać przelewem na główne konto PWT. W tytule przelewu należy wpisać "Student NNW".

Czytaj więcej

Terminy egzaminów w sesji letniej 2017/2018

Terminy egzaminów w sesji letniej 2017/2018:

Czytaj więcej

Przypomnienie ws. opłat

Pierwsza rata opłat musi być wpłacona w przeciągu dwóch pierwszych miesięcy semestru. Nieterminowe wniesienie opłaty za studia powoduje doliczenie do każdej raty kwoty 10 zł zgodnie z tabelą opłat.