logo PWT polskie negatyw
A+ A A-

Rekrutacja 2020/2021

 

 

grid rekrutacjaInformacje niezbędne dla kandydatów na studia

 

Co zrobić, by do nas dołączyć w najbliższym roku akademickim?
Odpowiedzi na to pytanie znajdują się w menu po prawej stronie. Po wybraniu kierunku studiów, którym są Państwo zainteresowani, pojawią się szczegółowe informacje dotyczące trybu rekrutacji oraz wymaganych dokumentów.
 
Na wszystkie dodatkowe pytania chętnie odpowiemy drogą mailową lub telefoniczną. Szczegółowe informacje o rekrutacji można otrzymać, pisząc na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub dzwoniąc do Dziekanatu Uczelni (dane kontaktowe i godziny otwarcia znajdują się w zakładce Kontakt).
 

 

Informacja dla osób z niepełnosprawnością:

Dokumenty można złożyć także w postaci skanów na odpowiedni adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Dokumenty muszą być zeskanowane i połączone w jeden plik w formacie pdf.

Oryginały dokumentów można dostarczyć również za pośrednictwem poczty tradycyjnej, osobiście lub poprzez osobę upoważnioną w najbliższym możliwym terminie.

Natomiast rozmowa kwalifikacyjna może odbyć się przez Skypa.

 

 

Prezentacja o rekrutacji 2020/2021

Plakat rekrutacyjny 2020/2021

Film promocyjny PWT