logo PWT polskie negatyw
A+ A A-

V Targi Senioralne

targi utw 1sUniwersytet Trzeciego Wieku im. Jana Pawła II w Papieskim Wydziale Teologicznym we Wrocławiu 21 września br. wziął udział w piątej już edycji wrocławskich Targów Senioralnych. Tradycyjnie odbywają się one podczas dorocznych Dni Seniora w stolicy Dolnego Śląska.

Stoisko UTW we Wrocławskim Centrum Kongresowym było bardzo widoczne i przyciągało wielu zainteresowanych. Nie brakło więc rozmów na temat studiów dla seniorów, wykładanych przedmiotów, ale także i samej Uczelni. W ramach tegorocznych Dni Seniora słuchacze UTW im. Jana Pawła II wzięli również udział w biciu kapeluszowego rekordu Guinnesa na wrocławskim rynku.

Seniorzy rozpoczną swój nowy rok akademicki na PWT 25 października. Szczegółowe informacje na temat zapisów na studia można znaleźć w zakładce UTW oraz w Dziekanacie Uczelni.

MW/MK

images/utw/targi_utw_1d.jpgimages/utw/targi_utw_2d.jpgimages/utw/targi_utw_3d.jpgimages/utw/targi_utw_4d.jpgimages/utw/targi_utw_5d.jpgimages/utw/targi_utw_6d.jpgimages/utw/targi_utw_7d.jpgimages/utw/targi_utw_8d.jpg