Slide background

Dziękczynienie za dar pracy

Zbiorowe

W środę 31 sierpnia 2022 r., w kościele pw. św. Piotra i Pawła na Ostrowie Tumskim, odbyła się uroczysta Msza Święta, w czasie której dziękowaliśmy Panu Bogu za posługę ks. prof. dr hab. Włodzimierza Wołyńca, jako Rektora PWT we Wrocławiu. 

Nie tylko w jego intencji modlił się cały zespół administracji Uczelni, ale też dziękowaliśmy za dotychczasową pracę prorektorów, ks. dr. hab. Rajmunda Pietkiewicza prof. PWT, prorektora ds. naukowo-dydaktycznych, o. dr. hab. Jerzego Tupikowskiego CMF, prof. PWT, prorektora ds. studenckich oraz ks. dr. hab. Sławomira Stasiaka, prof. PWT, prorektora ds. promocji i współpracy z zagranicą, który od pierwszego września br. obejmuje stanowisko Rektora PWT we Wrocławiu. 

- Msza Święta jest dziękczynieniem. Dzisiaj dziękujemy za czas, kiedy pracowaliśmy w zarządzenie Uczelni. Dziękuję każdemu za współpracę - powiedział w trakcie homilii Ksiądz Rektor. 

Po Mszy Św. nie brakowało życzeń i prezentów, które są symbolicznym znakiem podziękowania za włożony trud w rozwój Uczelni. 

Spotkanie było okazją do wspomnień okresu sprawowania władzy w zarządzie Uczelni, ale nie było to pożegnanie, ponieważ księża profesorzy nadal są związani z Uczelnią i będą dzielić się swoją wiedzą ze studentami. 

Urząd Rektora Papieskiego Wydziału Teologicznego we Wrocławiu na kadencję 2022-2026, w dniu 1 września, obejmie ks. dr hab. Sławomir Stasiak, prof. PWT. 

Nowymi prorektorami Uczelni zostali:

Ks. dr hab. Norbert Jerzak - prorektor ds. studenckich,
 
Ks. dr hab. Rafał Kowalski - prorektor ds. promocji i rozwoju,
 
Ks. dr hab. Dominik Ostrowski, prof. PWT - prorektor ds. naukowo - dydaktycznych. 
 
Zobacz więcej zdjęć na profilu FB PWT. KLIKNIJ.
 
 
Projekt bez tytulu 5
 
Projekt bez tytulu 6