logo PWT polskie negatyw
A+ A A-

Aktualności

Nie bądź sknera, kup pampera

nie badz sknera news

PWT po raz kolejny włączył się do akcji „Nie bądź sknera, kup pampera”. Na naszej uczelni koordynuje ją Rada Uczelniana Samorządu Studenckiego PWT.

Czytaj więcej

Dokładnie 50 lat temu…

50 pwt news

Dokładnie pół wieku temu Stolica Apostolska uznała nasz Wydział za kontynuację Wydziału Teologii Katolickiej Uniwersytetu Wrocławskiego.

Czytaj więcej

Zmarł ks. prof. Jan Kowalski

x kowalski rip news

W wieku 88 lat zmarł ks. prof. dr hab. Jan Kowalski. Wykładowca teologii moralnej i ascetycznej. 15 maja 2002 roku otrzymał tytuł doktora honoris causa Papieskiego Wydziału Teologicznego.

Czytaj więcej

Sesja w liczbach

oceny info

Na Papieskim Wydziale Teologicznym trwa przerwa semestralna i choć niektórzy studenci muszą zmierzyć się z sesją poprawkową, to spróbujemy już teraz krótko podsumować zimową sesję egzaminacyjną.

Czytaj więcej

#MojaAlmaMater #50latPWT

alma mater news

Pokażmy światu, ilu nas jest. Zapraszamy do wyjątkowej akcji na facebooku z okazji złotego jubileuszu Papieskiego Wydziału Teologicznego.

Czytaj więcej

Duchowość maturalna 2018

maturalny news

Biuro Promocji PWT we współpracy z Diecezjalnym Duszpasterstwem Młodzieży przygotowało materiały, które mogą pomóc tegorocznym maturzystom w duchowym przygotowaniu się do egzaminu dojrzałości.

Czytaj więcej

MWM - zgłoś się!

MWM news

Zapraszamy do drugiej edycji Modlitewnego Wsparcia Maturzysty. Potrzebujesz modlitwy? Chcesz modlić się za maturzystę? Wypełnij formularz i czekaj na naszą odpowiedź.

Czytaj więcej

Wykład ks. Józefa Swastka


Wykład ks. prof. dr. hab. Józefa Swastka na temat życia i działalności Rektora PWT, ks. prof. Józefa Majki w 100 rocznicę urodzin i 25 rocznicę śmierci.

Czytaj więcej

Pozamszalny kult...

pozamszalny news

W serii wydawniczej "Colloquia Wratislaviensia" ukazała się pozycja "Pozamszalny kult Chrystusa w Eucharystii", która jest owocem sympozjum naukowego zorganizowanego 30 maja 2017 roku.

Czytaj więcej

Poezja ks. J. Twardowskiego


Występ Studenckiej Grupy Teatralnej PWT podczas Święta Wydziału 29.01.2018.

Czytaj więcej