logo PWT polskie negatyw
A+ A A-

Fides et ratio - relacja

Dr hab. Maciej Manikowski z Instytutu Filozofii Uniwersytetu Wrocławskiego był gościem czwartego z cyklu wykładów „Jaki początek?", zorganizowanych przez Inicjatywę Akademicką „Fides et ratio". 25 kwietnia aula Papieskiego Wydziału Teologicznego ponownie po brzegi wypełniła się słuchaczami.

Prelegent podczas wykładu przybliżył postać o raz spojrzenie na ewolucję jezuity, francuskiego filozofa i teologa, Teilharda de Chardin. Jako podsumowanie spotkania dr hab. Maciej Manikowski wskazał na potrzebę i wielką wartość prowadzenia badań interdyscyplinarnych. Tradycyjnie nie zabrakło również okazji do dyskusji. Można ją kontynuować w wersji wirtualnej – na specjalnym forum Inicjatywy „Fides et ratio": www.fides-ratio.pl.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

MP

images/fides4/1.jpgimages/fides4/2.jpgimages/fides4/3.jpgimages/fides4/4.jpgimages/fides4/5.jpgimages/fides4/6.jpgimages/fides4/7.jpgimages/fides4/8.jpgimages/fides4/10.jpgimages/fides4/11.jpgimages/fides4/12.jpgimages/fides4/13.jpgimages/fides4/14.jpgimages/fides4/15.jpgimages/fides4/16.jpg