logo PWT polskie negatyw
A+ A A-

Informacje o PWT – w całej Metropolii

Do siedziby Świdnickiej i Legnickiej Kurii Biskupiej oraz Kurii Metropolitalnej Wrocławskiej trafiły pakiety zawierające ulotki i plakaty promujące Papieski Wydział Teologiczny. Materiały podzielono na poszczególne dekanaty trzech diecezji – tak, by informacje dotarły do każdej z 700 parafii Metropolii. Podobne zestawy informacyjne wkrótce otrzymają również Domy Prowincjalne żeńskich i męskich Zgromadzeń Zakonnych działających na terenie Dolnego Śląska.

Materiały przekazane parafiom i domom zakonnym zawierają nie tylko najważniejsze informacje dotyczące Uczelni, ale są również konkretną ofertą edukacyjną zachęcającą do studiowania w murach naszej Uczelni. Szczegółowe pytania dotyczące studiów na poszczególnych kierunkach można zadawać także drogą elektroniczną, pisząc na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Istnieje również możliwość otrzymania większej ilości plakatów i ulotek. W tym celu prosimy o kontakt z Biurem Promocji PWT: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

MW/MK