logo PWT polskie negatyw
A+ A A-

Inauguracja Podyplomowych Studiów Psychoterapii

psp_mae

W ramach studiów podyplomowych na Papieskim Wydziale Teologicznym we Wrocławiu od tego roku można studiować  nowy kierunek: Podyplomowe Studia Psychoterapii (PSP). W piątek, 18 października, studenci  PSP rozpoczęli rok akademicki Mszą św. sprawowaną w uczelnianej kaplicy. Przewodniczył jej dyrektor studiów, ks. prof. dr hab. Włodzimierz Wołyniec.

Po Eucharystii odbył się wykład inauguracyjny, który wygłosiła prof. dr hab. Maria Straś-Romanowska (Instytut Psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego) na temat „Problematyka poczucia jakości życia w perspektywie personalistycznej”.

Celem Podyplomowych Studiów Psychoterapii na PWT jest przygotowanie studentów do prowadzenia profesjonalnej psychoterapii indywidualnej i grupowej opartej na integrowaniu osiągnięć głównych szkół psychoterapeutycznych oraz twórczego integrowania psychoterapii i wartości chrześcijańskich. Podczas czteroletniej edukacji w ramach studiów studenci uczestniczyć będą nie tylko w wykładach, ale również w treningach i warsztatach.

MW/MK

images/inaug_PSP_1d.jpgimages/inaug_PSP_2d.jpgimages/inaug_PSP_3d.jpgimages/inaug_PSP_4d.jpgimages/inaug_PSP_5d.jpgimages/inaug_PSP_6d.jpgimages/inaug_PSP_7d.jpg