logo PWT polskie negatyw
A+ A A-

Najnowsze materiały promocyjne

15.04.2014_Najnowsze_materiay_promocyjne

Nie wystarczy przekroczyć próg, trzeba iść w głąb – te słowa bł. Jana Pawła II stały się motywem przewodnim najnowszych ulotek i plakatów promujących Papieski Wydział Teologiczny, które w najbliższych dniach trafią do każdego dekanatu Metropolii Wrocławskiej. Podobne zestawy informacyjne wkrótce otrzymają również Domy Prowincjalne żeńskich i męskich Zgromadzeń Zakonnych działających na terenie Dolnego Śląska.

Materiały przekazane parafiom za pośrednictwem Świdnickiej i Legnickiej Kurii Biskupiej oraz Kurii Metropolitalnej Wrocławskiej zawierają nie tylko najważniejsze informacje dotyczące Uczelni, ale stanowią również konkretną ofertą edukacyjną zachęcającą do studiowania w murach naszej Uczelni. Szczegółowe pytania dotyczące studiów na poszczególnych kierunkach można zadawać także drogą elektroniczną, pisząc na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..pl.

Istnieje również możliwość otrzymania większej ilości plakatów i ulotek. W tym celu prosimy o kontakt z Biurem Promocji PWT: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

MW/MK