logo PWT polskie negatyw
A+ A A-

Jubileusz UTW

UTW_jubileusz

Uniwersytet Trzeciego Wieku im. św. Jana Pawła II w Papieskim Wydziale Teologicznym we Wrocławiu obchodzi 5 lecie istnienia. Uroczystości z tej okazji rozpoczęły się w sobotę, 7 czerwca br., Mszą św. w katedrze pw. św. Jana Chrzciciela, sprawowaną w intencji wszystkich słuchaczy wrocławskich UTW.

Eucharystii przewodniczył bp Andrzej Siemieniewski. Wraz z rektorem PWT ks. prof. dr. hab. Andrzejem Tomko i innymi zaproszonymi gośćmi, hierarcha wziął również w drugiej części uroczystości, w auli PWT. Nie brakło tam podziękowań za minione pięć lat oraz życzeń na kolejne lata działalności UTW. Swój list z gratulacjami do władz UTW skierował abp Józef Kupny, metropolita wrocławski.

Po oficjalnych uroczystościach zaproszono słuchaczy oraz gości na specjalnie sprowadzone z Wadowic kremówki. Wszyscy zebrani otrzymali okolicznościowy informator wydany z okazji 5-lat UTW oraz pamiątkowe znaczki.

images/utw/5lat_1d.jpgimages/utw/5lat_2d.jpgimages/utw/5lat_3d.jpgimages/utw/5lat_4d.jpgimages/utw/5lat_5d.jpgimages/utw/5lat_6d.jpg