logo PWT polskie negatyw
A+ A A-

AIESEC dla studentów

Aiesec

Zapraszamy studentów Papieskiego Wydziału Teologicznego we Wrocławiu do udziału w programach realizowanych przez AIESEC. Ogólnoświatowa organizacja prowadzona przez młodych ludzi zajmuje się praktykami i wolontariatami studenckimi w 126 krajach. Od 1990 roku AIESEC prowadzi swoje działania w Polsce.

GLOBAL TALENTS - program praktyk międzynarodowych, dzięki którym studenci, oraz niedawni absolwenci mają okazje zdobyć profesjonalne doświadczenie pracując w wielokulturowym środowisku. W ramach programu mają oni możliwość poznać specyfikę pracy w innym kraju zarówno w dużych korporacjach, małych i średnich przedsiębiorstwach, jak i start upach.

WOLONTARIAT ZAGRANICZNYWOLONTARIAT ZAGRANICZNY - Global Citizen jest to międzynarodowy program wymiany dla młodych osób zainteresowanych rozwojem osobistym, odkrywaniem i dzieleniem się swoja kulturą. Global Citizen jest realizowany za pomocą projektów Culture, Management i World Issue. Osoby biorące udział w wolontariacie za granica działają, aby wpłynąć na lokalne środowisko. Program może być realizowany w międzynarodowym otoczeniu w instytucjach takich jak: organizacje pozarządowe, uniwersytety, szkoły, przedszkola lub podczas letnich obozów.