logo PWT polskie negatyw
A+ A A-

"Kwadrans” idzie na wakacje

IMG 4028
Felietonem o Syrii ks. dr. Macieja Małygi zakończymy drugi rok wydawania cotygodniowej audycji "Kwadrans akademicki" w Radio Rodzina. Audycję o charakterze informacyjno-publicystycznym przygotowuje Biuro Promocji PWT i emituje ją w każdy piątek, o godz. 14:10. Dziś ostatnie wydanie przed wakacyjną przerwą.


W mijającym roku akademickim 2014/2015 z Bożą pomocą udało się nam zrealizować 36 audycji. Serdecznie dziękujemy naszym felietonistom, pracownikom naukowo-dydaktycznym Papieskiego Wydziału Teologicznego we Wrocławiu i wszystkim, dzięki którym w ostatnich 9 miesiącach możliwa stawała się nasza aktywność na falach Katolickiego Radia Rodzina. Szczególne podziękowania kierujemy w stronę ks. Bartłomieja Kota, który od początku istnienia audycji dba o jej oprawę muzyczną.

Słowa serdecznych podziękowań składamy również naszym drogim słuchaczom. Państwa obecność nadaje głęboki sens naszej radiowej twórczości. "Kwadrans akademicki" powróci po wakacyjnej przerwie – 7 października – z ciekawymi tematami, bieżącymi informacjami z życia PWT oraz oczywiście nieprzypadkową muzyką. Do usłyszenia!

MW/MK