logo PWT polskie negatyw
A+ A A-

Ewaluacja przedłużona!

17.06.2015 Akcja Ewaluacja

Z radością informujemy, że "AKCJA EWALUACJA” trwa dalej. Dziękujemy wszystkim, którzy już wypełnili ankiety i zwracamy się z prośbą do niezdecydowanych o wyrażenie swojej opinii na temat jakości kształcenia na PWT.

Ze względu na okres wakacji władze PWT postanowiły przedłużyć czas na wypełnianie ankiet do 15 października 2015 roku. Na dzień dzisiejszy udało się nam zebrać ok. 15% formularzy. Mocno wierzymy, że stanowią one jedną z dróg do podniesienia jakości kształcenia na naszej Uczelni. Każda opinia jest wyrazem odpowiedzialnej troski o poziom nauczania – w ten sposób wspólnie tworzymy jakość funkcjonowania akademickiej społeczności PWT.

Zapewne to nie najważniejsze, ale przygotowaliśmy drobne upominki, które po zakończeniu ewaluacji zostaną rozlosowane wśród ankietowanych. Uchylając rąbka tajemnicy, zdradzimy, że jedną z nagród będzie voucher na zakupy w Księgarni Archidiecezjalnej.

Ankiety oraz instrukcję ich wypełniania zamieszczamy w dziale: STREFA STUDENTA/EWALUACJA.

Na wszelkie pytania chętnie odpowie koordynatorka akcji, Joanna Jaworska: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 71 322 99 70 w. 30.

MK/JJ