logo PWT polskie negatyw
A+ A A-

Rekrutacja 2016/2017 start

ulotka pwt 2016 news1Dwa kierunki studiów I stopnia, dwa II stopnia, jeden kierunek III stopnia oraz jeden na studiach jednolitych magisterskich stacjonarnych i niestacjonarnych, jak również studia podyplomowe i kursy językowe. Tak w skrócie przedstawia się oferta edukacyjna Papieskiego Wydziału Teologicznego we Wrocławiu na rok akademicki 2016/2017.

Rekrutacja dla wszystkich kierunków rozpoczęła się 1 czerwca, a zakończy się 25 września 2016 r. Nowością w tegorocznej ofercie są studia stacjonarne II stopnia (magisterskie) na kierunku pedagogika. W ich ramach studenci będą mogli wybrać jedną z dwóch dostępnych specjalizacji: pedagogikę opiekuńczo-wychowawczą lub pedagogikę osób starszych. Warunkiem przyjęcia jest ukończenie studiów pierwszego (ewentualnie drugiego) stopnia na kierunku "pedagogika" lub innym – głównie z obszaru nauk humanistycznych.

Informacje związane z rekrutacją znajdują się w serwisie rekrutacyjnym uczelni: www.pwt.wroc.pl/rekrutacja

Odpowiedzi na pytania o rekrutację udzielają pracownicy Dziekanatu (nr telefonu i godziny otwarcia – zob. Kontakt):
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 


 

Skrócona oferta edukacyjna:

Jednolite studia magisterskie stacjonarne:

Studia stacjonarne I stopnia (licencjackie):

Studia stacjonarne II stopnia (magisterskie):

Jednolite studia magisterskie niestacjonarne:

Studia doktoranckie:

oraz

Papieski Wydział Teologiczny we Wrocławiu oferuje także kursy językowe (Studium Języków Obcych) oraz zajęcia w ramach Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

images/2016/06/plakat_pwt_2016_L.jpgimages/2016/06/ulotka_pwt_2016_L.jpg