LOGO NAPI PNG2
A+ A A-

Rok akademicki 2016/2017

Ślady św. Jadwigi we Wrocławiu

hmv

W Archidiecezji Wrocławskiej trwa Rok Jadwiżański. Został on ogłoszony w związku z przypadającą w tym roku 750 rocznicą kanonizacji św. Jadwigi. Rocznica ta przypada 26 marca. W Kwadransie Akademickim przyglądamy się śladom świętej w działach sztuki.

Czytaj więcej

Z pamiętnika młodej lekarki

hmv

"Z pamiętnika młodej lekarki - życie i twórczość Ewy Szumańskiej" – taki tytuł miał kolejny wykład przygotowany przez Martę Kowalską-Fic w ramach cyklu Historia Magistra Vitae. Odbył się on w Centrum Historii Zajezdnia.

Czytaj więcej

MWM - zgłoś się!

mwm

Zgłoś się do nowego dzieła PWT. Wypełnij formluarz, a my w odpowiedzi wyślemy Ci imię maturzysty, za którego będziesz się modlić każdego dnia, prosząc o szczęśliwe zdanie egzaminu dojrzałości i wybór drogi życiowej zgodnej z wolą Bożą.

Czytaj więcej

Duchowość maturalna 2017

matura

Biuro Promocji PWT we współpracy z Diecezjalnym Duszpasterstwem Młodzieży przygotowało broszurę, która może pomóc tegorocznym maturzystom w duchowym przygotowaniu się do egzaminu dojrzałości.

Czytaj więcej

Sesja w liczbach

index

Na Papieskim Wydziale Teologicznym trwa przerwa semestralna i choć niektórzy studenci muszą zmierzyć się z sesją poprawkową to spróbujemy już teraz krótko podsumować zimową sesję egzaminacyjną.

Czytaj więcej

Teologiczna Akademia Młodych

swieto

W Powiatowym Centrum Kultury i Edukacji w Oleśnicy zostało podpisane porozumienie dotyczące Teologicznej Akademii Młodych. Pierwsze spotkanie już 22 marca.

Czytaj więcej

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia (Opera, Firefox, Chrome, IE).

EU Cookie Directive Module Information