logo PWT polskie negatyw
A+ A A-

P353, TS101 i TS304

15052017 1

Właściciele tych kodów mają powody do radości – zdobyli nagrody za wypełnienie wszystkich ankiet w ewaluacji po semestrze letnim.

Zapraszamy wszystkich Studentów Papieskiego Wydziału Teologicznego we Wrocławiu do podsumowania i oceny czasu nauki i pracy podczas semestru letniego 2016/2017. Ponownie przygotowaliśmy ankiety ewaluacyjne, dzięki którym można swobodnie i anonimowo wypowiedzieć się o jakości kształcenia na naszej Uczelni. Dzięki tym opiniom będziemy mogli podnosić standardy działalności dydaktycznej Papieskiego Wydziału Teologicznego we Wrocławiu. Wśród osób, które wypełnią wszystkie dedykowane im ankiety rozlosujemy trzy zestawy nagród.

Ankiety dostępne są w "Strefie studenta" na podstronie "Ewaluacja" – w poszczególnych pozycjach w menu bocznym. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w ewaluacji!

Przypominamy zwycięskie kody osób, które wypełniły wszystkie ankiety w poprzedniej edycji ewaluacji (za semestr letni 2015/2016) – P353, TS101 i TS304. Prosimy o zgłoszenie się do Biura Karier PWT, ul. Katedralna 9. Serdecznie gratulujemy!