logo PWT polskie negatyw
A+ A A-

Nie bądź sknera, kup pampera

nie badz sknera news

PWT po raz kolejny włączył się do akcji „Nie bądź sknera, kup pampera”. Na naszej uczelni koordynuje ją Rada Uczelniana Samorządu Studenckiego PWT.

 

Po raz drugi w ramach akcji “Nie bądź sknera, kup pampera” będą zbierane fundusze na niezbędny i najbardziej kosztowny sprzęt dla podopiecznych Hospicjum dla Dzieci Dolnego Śląska. Chodzi o koncentrator tlenu do tlenoterapii. Koszt jednego koncentratora to niecałe 3 tys. zł. W zeszłym roku udało się zebrać potrzebną kwotę.

 

Zbiórka będzie prowadzona do piątku (23.02). Na korytarzach oraz w salach wykładowych studenci i pracownicy uczelni będą mogli spotkać studentów, będących równocześnie wolontariuszami hospicjum.

 

Poza tym w specjalnie przygotowanych koszach można zostawiać potrzebne artykuły, które trafią do Hospicjum dla Dzieci Dolnego Śląska. Lista potrzebnych rzeczy jest dostępna na plakatach. Organizatorem akcji jest grupa wolontariuszy działających w ramach projektu wolontariatu miejskiego „Wspieram Wrocław” przy Wrocławskim Centrum Rozwoju Społecznego.

plakat sknera 2018