LOGO NAPI PNG2
A+ A A-

Rok akademicki 2017/2018

Audycja radiowa – jak się to robi?

warsztaty radio news

Pierwsze spotkanie warsztatów z dziennikarstwa radiowego odbyło się we wtorek 14 listopada w jeden z sal Papieskiego Wydziału Teologicznego. Uczestnicy poznawali kolejne kroki jak tworzy się audycję radiową na przykładzie „Kwadransa Akademickiego”.

Czytaj więcej

O odpustach 500 lat później

odpusty 500 news

Pierwsze z cyklu „Tumskich Spotkań Autorskich” odbyło się we wtorek 7.11 i dotyczyło książki ks. prof. Bogdana Ferdka „O odpustach 500 lat później. Ekumeniczna lektura 95 tez ks.dr. Marcina Lutra.”

Czytaj więcej

Warsztaty fotograficzne

warsztaty news

Pierwsze spotkanie warsztatów fotograficznych dla naszych studentów odbyło się we wtorek 7 listopada. Spotkania są organizowane przez Biuro Promocji PWT.

Czytaj więcej

Szczęśliwa „Trzynastka”

mnisw news

Papieski Wydział Teologiczny, jako jedyna uczelnia wrocławska, znalazła się w gronie trzynastu szkół wyższych w Polsce, które dostaną ministerialne wsparcie za poprawę poziomu kształcenia.

Czytaj więcej

Skład zarządu RUSS

russ akcept news

Rektor Papieskiego Wydziału Teologicznego we Wrocławiu ks. prof. dr hab. Włodzimierz Wołyniec zatwierdził skład zarządu Rady Uczelnianej Samorządu Studenckiego PWT w roku akadem. 2017/2018.

Czytaj więcej

Wybory zarządu RUSS PWT

russ wybory news

Tydzień po zakończonych wyborach do Rady Uczelnianej Samorządu Studenckiego PWT, 26 października 2017 odbyło się pierwsze posiedzenie Rady i wybór zarządu. W tajnym głosowaniu wybierano przewodniczącego, zastępcę oraz sekretarza RUSS.

Czytaj więcej