logo PWT polskie negatyw
A+ A A-

Rok akademicki 2017/2018

O Duchu Świętym w Świdnicy

konferencja news

W uroczystość św. Wojciecha – patrona Seminarium Duchownego w Świdnicy, odbyła się Ogólnopolska Konferencja Naukowa pt. „Sakramentalne i pozasakramentalne działanie Ducha Świętego”.

Czytaj więcej

Tomaszonalia 2018

tomaszonalia news

Modlitwa, błogosławieństwo, przekazanie kluczy – tak rozpoczęły się tegoroczne, czwarte Tomaszonalia, czyli święto studentów Papieskiego Wydziału Teologicznego we Wrocławiu.

Czytaj więcej

Finał KFK 2018

kfk 2018 news

Trzydziestu uczniów z okręgów wrocławskiego, świdnickiego i legnickiego wzięło udział w finałowym, wojewódzkim etapie trzeciej edycji Konkursu Filozofii Klasycznej. Najlepsi mają już zapewniony indeks na Papieskim Wydziale Teologicznym we Wrocławiu.

Czytaj więcej

Najlepsi młodzi bibliści

okwb 2018 news

Księga Psalmów, List do Galatów i List do Filipian wraz z wprowadzeniami, przypisami i komentarzami oraz słownikiem stanowią zakres merytoryczny XXII Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej. W etapie diecezjalnym wyłoniono trójkę najlepszych młodych biblistów, którzy wezmą udział w etapie ogólnopolskim.

Czytaj więcej

Zjazd Absolwentów – zgłoszenia

zjazd news

Zapraszamy wszystkich Absolwentów Papieskiego Wydziału Teologicznego na wspólne świętowanie 50-lecia PWT.
Zjazd Absolwentów PWT zaplanowany jest na sobotę 23.06.2018 roku.

Czytaj więcej

"Akademicki Wrocław”

akademicki wroclaw 1 news

Budynek dziekanatu PWT, gmach MWSD, ogrody nadodrzańskie oraz Archikatedra Wrocławska – taki był program wycieczki, która odbyła się z okazji 10-lecia Wrocławskiego Centrum Akademickiego.

Czytaj więcej