logo PWT polskie negatyw
A+ A A-

Rok akademicki 2018/2019

DFN 2019 – podsumowanie

dfn po news

Żywa Biblioteka oraz wykłady dotyczące Halloween – tak wyglądał XXII Dolnośląski Festiwal Nauki na Papieskim Wydziale Teologicznym we Wrocławiu.

Czytaj więcej

Zmarł ks. dr Marian Biskup

m biskup news

W wieku 71 lat zmarł ks. dr Marian Biskup. Wieloletni wykładowca teologii moralnej i spowiednictwa na naszej Uczelni. Przez jedenaście lat pełnił funkcję rektora Metropolitalnego Wyższego Seminarium Duchownego we Wrocławiu.

Czytaj więcej

XXII DFN na PWT

dfn news

Kolejna edycja Dolnośląskiego Festiwalu Nauki na Papieskim Wydziale Teologicznym we Wrocławiu, to cztery wydarzenia. Na każde ze spotkań – wstęp wolny.

Czytaj więcej

Wakacje studentów PWT (5)

janus news

„Czas wakacji to nie tylko czas leniuchowania, ale także odkrywania świata i samych siebie” – napisała w swoich wspomnieniach po wakacjach Aleksandra Janus, która na naszej uczelni studiuje pedagogikę. Odkrywała m.in. Tatry i Karkonosze.

Czytaj więcej

Nowy-stary dyrektor „Fides”

fides news

Ks. dr Jerzy Witczak, dyrektor Biblioteki PWT, został ponownie przewodniczącym Zarządu Federacji Bibliotek Kościelnych "Fides". 

Czytaj więcej

Wakacje studentów PWT (4)

mongolia news

Kolejna relacja naszej studentki, to już wspomnienia z zakończonej misji w Mongolii. „I na początku chcę podziękować każdemu za każde wsparcie. Przede wszystkim to duchowe, bo wielokrotnie doświadczając ciężkich chwil czułam Bożą opatrzność”.

Czytaj więcej