logo PWT polskie negatyw
A+ A A-

Rok akademicki 2018/2019

Biskup Jerin i jego ołtarz

jerin news

O Andreasie Jerinie, szesnastowiecznym biskupie wrocławskim oraz o jego ołtarzu, który przez ponad 300 lat był chlubą katedry we Wrocławiu, rozmawiano 11 czerwca w Muzeum Narodowym.

Czytaj więcej

P222, TS415 i TS206

losowanie news

Właściciele tych kodów mają powody do radości – zdobyli nagrody za wypełnienie ankiet w ewaluacji po semestrze zimowym 2018/2019.

Czytaj więcej

Rekrutacja... Start!

rekrutacja news 1

Z początkiem czerwca ruszyła rekrutacja na studia teologiczne i pedagogiczne na Papieskim Wydziale Teologicznym we Wrocławiu. Od nowego roku akademickiego na studentów czekają też nowe kierunki i specjalności!

Czytaj więcej

Jakie będzie chrześcijaństwo...

guardini news

Międzynarodowa Konferencja Naukowa „Jakie będzie chrześcijaństwo przyszłości? Doświadczenie religijne, kultura i racjonalność wiary w twórczości Romano Guardiniego”, odbyła się we wtorek 28 maja na Papieskim Wydziale Teologicznym we Wrocławiu.

Czytaj więcej

Rektorzy i dziekani na PWT

dziekani WT news

Papieski Wydział Teologiczny we Wrocławiu gościł uczestników kolejnej Konferencji Dziekanów Wydziałów Teologicznych. Tegoroczne spotkanie przebiegało pod hasłem: „W trosce o nauki kościelne”.

Czytaj więcej

Dziesięciolecie UTW

utw 10 news

Eucharystia, uroczysta akademia jubileuszowa, koncert oraz słodki poczęstunek – tak swój Jubileusz Dziesięciolecia świętował Uniwersytet Trzeciego Wieku im. św. Jana Pawła II na PWT.

Czytaj więcej