logo PWT polskie negatyw
A+ A A-

Aktualności

W każdym mieszka Jezus

dul 01 news

Dwie nasze studentki wakacje spędzają w Afryce i Azji w ramach Salezjańskiego Wolontariatu Misyjnego. Mongolia i Etiopia odkrywają codziennie swoje oblicze i… nowe sposoby liczenia czasu.

Czytaj więcej

Wieści od misjonarek

dul news

Nasze dwie Magdy dzielnie pracują na misjach w Mongolii i Etiopii. Studentki PWT i jednocześnie misjonarki Salezjańskiego Wolontariatu Misyjnego dzielą się z nami swoimi wrażeniami w pobytu i pracy w Azji i w Afryce.

Czytaj więcej

Film promocyjny PWT

 

Zapraszamy do obejrzenia nowego filmu promującego naszą Uczelnię.

Czytaj więcej

Absolwenci odebrali dyplomy

dyplomy news 1

Ponad siedemdziesięciu absolwentów Papieskiego Wydziału Teologicznego we Wrocławiu odebrało dyplomy ukończenia studiów. Po raz pierwszy w historii PWT rozdano dyplomy magisterskie z pedagogiki.

Czytaj więcej

Nowy Dyrektor Administracyjny

m sobkowiak news

Decyzją ks. abp. Józefa Kupnego Wielkiego Kanclerza PWT, od 1 lipca 2018 roku Dyrektorem Administracyjnym Papieskiego Wydziału Teologicznego we Wrocławiu jest ks. Mariusz Sobkowiak.

Czytaj więcej

Wakacyjny konkurs PWT

pwt konkurs news

Góry, plaża, hotel, las, rzeka, łąka, wieś, miasto, droga, działka, szlak, namiot… wszędzie można zrobić zdjęcie i wziąć udział w fotograficznym wakacyjnym konkursie PWT. Jest tylko jeden warunek.

Czytaj więcej

Misjonarki z PWT

mongolia news

Dwie studentki teologii i pedagogiki Papieskiego Wydziału Teologicznego wakacje spędzają na misjach. Magdalena Kubińska i Magdalena Dul są wolontariuszkami Salezjańskiego Wolontariatu Misyjnego we Wrocławiu.

Czytaj więcej

Księże Dyrektorze - dziękujemy!

dyrektor news 1

Ks. Andrzej Paliszek-Saładyga, dotychczasowy dyrektor administracyjny PWT, od 1 lipca 2018 obejmuje posługę proboszcza we wrocławskiej parafii pw. św. Michała Archanioła na Muchoborze Wielkim gdzie zastąpi ks. Andrzeja Nicałka.

Czytaj więcej

Nie bój się Ducha

festiwal mlodych news

„Nie bój się Ducha” – takie hasło towarzyszyło blisko 300 młodym, którzy początek swoich wakacji rozpoczęli od pierwszego Festiwalu Młodych. Spotkanie odbyło się od 25.06 do 28.06 w Sulistrowiczkach.

Czytaj więcej

Zjazd Absolwentów

zjazd news 2

Z okazji 50 lat powojennej historii PWT, w sobotę 23 czerwca odbył się Zjazd Absolwentów. Uczestnicy zobaczyli występ artystyczny studentów oraz mogli spotkać się na wspólnym grillowaniu.

Czytaj więcej