logo PWT polskie negatyw
A+ A A-

Starania o grant

BK grantPo długim czasie oczekiwania Papieski Wydział Teologiczny otrzymał informację z NCBiR dotyczącą złożonego wniosku o grant. Dopiero w październiku br. zakończy się procedura odwoławcza dla rozstrzygnięć opóźnionych w konkursie 3/ABK/POWER/3.1/2015. 

Przedłużający się czas na wydanie decyzji jest wynikiem tego, iż w drugim etapie oceny, wniosek PWT został odrzucony. Ze względu na liczne wątpliwości, co do zasadności takiej decyzji uczelnia złożyła protest do NCBiR.

Dokumenty korespondencyjne (w formacie PDF) pomiędzy Papieskim Wydziałem Teologicznym, a Narodowym Centrum Badań i rozwoju:

Przypomnijmy - Papieski Wydział Teologiczny ubiega się o grant w konkursie Narodowego Centrum Badań i Rozwoju, wspierającym działalność Akademickich Biur Karier. Jego celem jest podniesienie kompetencji zawodowych studentów.

Oferta jest skierowana do studentów PWT:

 • Teologii cykl A, rok II-VI
 • Teologii cykl B, rok II-V, tryb stacjonarny i niestacjonarny
 • Pedagogiki studia 1-go stopnia, rok II-III
 • Filozofia studia 1-go stopnia rok III
 • Filozofia studia 2-go stopnia rok I

Grant obejmuje:

 • Badanie kompetencji zawodowych Uczestnika narzędziem Career Direct.
 • Udział w rozmowach coachingowych, zawodowych, mentoringu lub doradczych zawodowych rozwijających kompetencje Uczestnika.
 • Udział Uczestnika w zaproponowanych szkoleniach i warsztatach.
 • Udział Uczestnika w działaniach z zakresu monitoringu karier zawodowych.

Aktualnie rozpoczyna się kampania informacyjna dotycząca grantu. Zapraszamy do zapoznania się z treścią umowy przedwstępnej, zadawania pytań w trakcie spotkań oraz drogą mailową:
Anna Kulbacka Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Joanna Jaworska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Konkurs w którym startuje Uczelnia w pełnym brzmieniu nosi nazwę: Konkurs nr 3/ABK/POWER/3.1/2015 na projekty dotyczące wspierania wysokiej jakości usług świadczonych przez Akademickie Biura Karier w ramach podnoszenia kompetencji osób uczestniczących w edukacji na poziomie wyższym, odpowiadających potrzebom gospodarki rynku pracy i społeczeństwa. Szczegółowe informacje o nim można znaleźć na stronie NCBiR.

ODPOWIEDŹ NA ZAMÓWIENIA OFERTOWE:

W wyniku zamówienia ofertowanego dotyczącego planowanych szkoleń w konkursie:  

Konkurs nr 3/ABK/POWER/3.1/2015 na projekty dotyczące wspierania wysokiej jakości usług świadczonych przez Akademickie Biura Karier w ramach podnoszenia kompetencji osób uczestniczących w edukacji na poziomie wyższym, odpowiadających potrzebom gospodarki rynku pracy i społeczeństwa.”, współfinansowanego ze środków NCBiR.

Informujemy, że do projektu przyjęliśmy oferty cząstkowe lub całościowe następujących firm i osób:

 1. Ewa Bareła
 2. C&C CENTER RAKOCZY i PARTNERZY SP. J
 3. Jak-­‐Marketing  Dialog

O wyborze decydowała cena, czas i zakres tematyczny szkoleń

Każdej firmie, która wzięła udział w zapytaniu dziękujemy serdecznie.

Z firmami i osobami, które wybraliśmy nawiążemy kontakt na kolejnym etapie projektu w ciągu najbliższego m-ca w celu dokładnego omówienia terminów szkoleń. Planowany czas rozpoczęcia realizacji projektu kwiecień - maj 2016 r.

ODPOWIEDŹ NA ZAMÓWIENIA OFERTOWE DOTYCZĄCE POSIŁKÓW:

W wyniku zamówienia ofertowanego dotyczącego planowanych posiłków podczas szkoleń w konkursie:  

Konkurs nr 3/ABK/POWER/3.1/2015 na projekty dotyczące wspierania wysokiej jakości usług świadczonych przez Akademickie Biura Karier w ramach podnoszenia kompetencji osób uczestniczących w edukacji na poziomie wyższym, odpowiadających potrzebom gospodarki rynku pracy i społeczeństwa.”, współfinansowanego ze środków NCBiR.

Informujemy, że do projektu przyjęliśmy oferty cząstkowe następujących firm i osób:

1. Bar Swojskie Jadło, ul. Prusa 2, Wrocław

2. Restauracja "Lwia Brama" ul. Katedralna 9, Wrocław

Każdej firmie, która wzięła udział w zapytaniu dziękujemy serdecznie.

Z firmami i osobami, które wybraliśmy nawiążemy kontakt na kolejnym etapie projektu po informacji o otrzymaniu dofinansowania z NCBiR  w celu dokładnego omówienia terminów i zamówienia. Planowany czas rozpoczęcia realizacji projektu –od kwietnia  lub maja 2016 r.

Fundusze EuropejskieNCBiRUE Europejski Fundusz Społeczny