logo PWT polskie negatyw
A+ A A-

KONFERENCJE NAUKOWE I SYMPOZJA

XLIX Wrocławskie Dni Duszpasterskie

XLIX Wrocławskie Dni Duszpasterskie „Wielka Tajemnica Wiary. Eucharystia – Źródło Bożego Życia” - 26, 27.08.2019 r. 

Czytaj więcej

Międzynarodowa konferencja naukowa „Jakie będzie chrześcijaństwo przyszłości? Doświadczenie religijne, kultura i racjonalność wiary w twórczości Romano Guardiniego"

Międzynarodowa Konferencja Naukowa „Jakie będzie chrześcijaństwo przyszłości? Doświadczenie religijne, kultura i racjonalność wiary w twórczości Romano Guardiniego”, odbyła się we wtorek 28 maja 2019 roku na Papieskim Wydziale Teologicznym we Wrocławiu.

Czytaj więcej

IV filozoficzna konferencja studentów i doktorantów „Człowiek wobec władzy”

IV filozoficzna konferencja studentów i doktorantów „Człowiek wobec władzy” odbyła się w Sali Senatu PWT. Spotkanie 26 lutego 2019 roku zorganizowała Katedra Katolickiej Nauki Społecznej i Socjologii Religii PWT oraz Fundacja Obserwatorium Społeczne.

Czytaj więcej

Międzynarodowa konferencja naukowa „Niewolnictwo w globalnej wiosce”

„Niewolnictwo w globalnej wiosce” - to tytuł międzynarodowej konferencji, która odbyła się w czwartek, 14 marca 2019 roku na Papieskim Wydziale Teologicznym we Wrocławiu. Spotkanie zorganizowała  Katedra Teologii Moralnej, przy współpracy Katedry Filozofii Społecznej i Politycznej PWT.

Czytaj więcej

I Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Pedagogika Duszy i Ciała”

I Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Pedagogika Duszy i Ciała” odbyła się 30.11.2018 w auli PWT. Spotkanie zorganizowały wspólnie Papieski Wydział Teologiczny, Akademia Wychowania Fizycznego i Gmina Miękinia.

Czytaj więcej

34. Forum Młodych "#Kierunek_Wolność"

XXXIV Forum Młodych "#Kierunek_Wolność" odbyło się w dniach 22-23.11.2018 we Wrocławiu.

Czytaj więcej

XXI Dolnośląski Festiwal Nauki 2018

XXI Dolnośląski Festiwal Nauki 2018 na PWT - 21-26.09.2018 r.

Czytaj więcej

XLVIII Wrocławskie Dni Duszpasterskie

XLVIII Wrocławskie Dni Duszpasterskie „W mocy Bożego Ducha – powołani do wolności” - 28,29.08.2018 r. 

Czytaj więcej

Teologia w świecie nauki

Międzynarodowa Konferencja Naukowa z okazji 50-lecia Papieskiego Wydziału Teologicznego w powojennej Polsce "Teologia w świecie nauki", odbyła się w Papieskim Wydziale Teologicznym w dniach 22-23 czerwca 2018 r.

 

Czytaj więcej

"Wokół osoby i dzieła ks. prof. Józefa Majki. Konferencja naukowa upamiętniająca 100. rocznicę urodzin i 25. rocznicę śmierci”

Konferencja naukowa „Wokół osoby i dzieła ks. prof. Józefa Majki Konferencja naukowa upamiętniająca 100. rocznicę urodzin i 25. rocznicę śmierci” miała miejsce w auli Metropolitalnego Wyższego Seminarium Duchownego we Wrocławiu, 28 maja 2018 roku.

Czytaj więcej