Slide background
Slide background
Slide background

Opłaty

Szczegółowe informacje o wysokości opłat znajdują się w Biuletynie Informacji Publicznej w zakładce Opłaty

UWAGA
W związku z obowiązującymi przepisami państwowymi oraz zmianą systemu księgowego na PWT, który ewidencjonuje jedynie dokumenty wystawione w ciągu 7 dni od dokonania zapłaty, informujemy, że od 01.01.2016 r. można uzyskać fakturę/rachunek za wpłaty jedynie w ciągu 7 dni od dnia wpłaty – w późniejszym terminie jest to niemożliwe.

Fakturę dla osób fizycznych, w tym dla studentów, wystawia się tylko i wyłącznie na wniosek zainteresowanych osób. Wniosek (do pobrania - plik PDF) należy przesłać na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub złożyć osobiście w Kwesturze PWT (ul. Katedralna 9).

Prośbę taką należy zgłosić w terminie do 7 dni od dokonania wpłaty i jednocześnie nie później niż do końca miesiąca, w którym została dokonana opłata. Faktura wystawiana jest na osobę/podmiot, który dokonał wpłaty. Nie jest możliwe wystawienie faktury na firmę, kiedy przelewu dokonał student ze swojego konta.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 71 322 99 70 w. 31.