Slide background
Slide background
Slide background

Ubezpieczenie NNW dla studentów i pracowników PWT

Również w tym roku pracownicy oraz studenci Papieskiego Wydziału Teleologicznego we Wrocławiu mają możliwość dobrowolnego przystąpienia do ubezpieczenia NNW zgodnie z ofertami przygotowanymi przez firmę InterRisk.

 

Ubezpieczyciel daje możliwość przystąpienia do dobrowolnego ubezpieczenia NNW w 4 wariantach do wyboru (4 polisy z różnymi zakresami):

  • wariant nr 1: suma ubezpieczenia 28 000zł, składka roczna 40zł,
  • wariant nr 2: suma ubezpieczenia 37 000zł, składka roczna 50zł,
  • wariant nr 3: suma ubezpieczenia 46 000zł, składka roczna 60zł
  • wariant nr 4: suma ubezpieczenia 56 000zł, składka roczna 70zł

Szczegółowy zakres polis w załączeniu poniżej.

 

Okres ubezpieczenia: 01.10.2020 – 30.09.2021

 

Oferty aktywne do: końca października 2020r. tj. 01.10.2020 -  31.10.2020 roku

 

Korzyści z przystąpienia do w/w ubezpieczenia NNW:

  • Możliwość przystąpienia do NNW nie tylko pracowników PWT (umowy o pracę) ale także Zleceniobiorców oraz Studentów a także członków Rodziny, Przyjaciół wymienionych grup,
  • Ubezpieczenie NNW (skutki wypadku) działa 24 godziny/dobę/CAŁY ŚWIAT,
  • Niektóre punkty przedstawianej polisy obejmują również zdarzenia, które nie są wynikiem NNW np. pobyt w szpitalu w wyniku choroby (niezwiązanej z następstwem nieszczęśliwego wypadku) płatne 50 zł/dzień pobytu licząc od 3 dnia pobytu.
  • Ubezpieczenie obejmuje także inne zdarzenia, które nie koniecznie muszą być wynikiem nieszczęśliwego wypadku np. pogryzienie przez psa, zdiagnozowanie m.in. boreliozy, wścieklizny, zatrucie pokarmowe, odmrożenie.

 

Zasady przystąpienia do Ubezpieczenia:

Należy zapoznać się z przedstawianymi ofertami oraz z OWU

Kliknąć na wybrana ofertę/link:

UWAGA: w tym roku Ubezpieczyciel nie daje Nam możliwości deklaracji przystąpienia do oferty i potrącenia składki przez Pracodawcę. Jedyną drogą do kupienia polisy jest kliknięcie w link i indywidualny zakup polisy.

 

*droga do finalizacji zakupu jest prosta (zajmuje ok 3-5 min.). Gdyby ktoś miał z tym trudność może skontaktować się z kontakt z Działem Kard PWT (71 322 99 70, wew. 22).

 

Załączniki: