LOGO NAPI PNG2
A+ A A-

Podyplomowe studia biblijne

 

REKRUTACJA:
www.pwt.wroc.pl/rekrutacja

 

sp biblia dDyrektor:
ks. prof. dr hab. Mariusz Rosik

Czas trwania studiów: 2 lata (cztery semestry)

Podstawowym celem studiów jest formacja biblijna osób świeckich, które ukończyły już studia wyższe. Prowadzą one nie tylko do pogłębienia wiedzy na temat Pisma Świętego, archeologii, geografii i historii biblijnej oraz języków biblijnych, ale także przygotowują do prowadzenia grup i kręgów biblijnych w różnych ośrodkach formacyjnych.

Zajęcia kursoryczne, wykłady monograficzne i ćwiczenia odbywają się w co drugą sobotę, zgodnie z wyznaczonym planem. Absolwenci otrzymują świadectwo ukończenia Podyplomowych Studiów Biblijnych.

Zaliczenie poszczególnych semestrów odbywa się przez złożenie odpowiednich egzaminów i zdobycie zaliczeń. Wymaga się także złożenia pracy dyplomowej (ok. 25 stron), która będzie zaakceptowana przez promotora, nie przewiduje się natomiast obrony tej pracy.

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia (Opera, Firefox, Chrome, IE).

EU Cookie Directive Module Information