logo PWT polskie negatyw
A+ A A-

Podyplomowe studia Katechezy Przedszkolnej

przedszkolna a4 2

Kierownik studiów:
ks. dr hab. Rajmund Pietkiewicz, prof. PWT

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Podyplomowe Studia Katechezy Przedszkolnej przeznaczone są dla osób, które posiadają dyplom ukończenia studiów wyższych (tytuł zawodowy licencjata lub magistra) w zakresie wychowania przedszkolnego lub wczesnoszkolnego i chcą uzyskać kwalifikacje do wykonywania zawodu nauczyciela religii katolickiej w przedszkolach.

 

Czas trwania studiów:
Studia trwają dwa semestry.

 

Plan zajęć dostęny w zakładce PLANY ZAJĘĆ.Zajęcia odbywają się w piątki od godz. 13.30 do 19.15 (gmach główny PWT, pl. Katedralny 1, Wrocław).

 

Wymagania rekrutacyjne dostępne w dziale REKRUTACJA

 

Program studiów spełnia wymogi Porozumienia pomiędzy Konferencją Episkopatu Polski oraz Ministrem Edukacji Narodowej w sprawie kwalifikacji zawodowych wymaganych od nauczycieli religii z dnia 31.05.2016 r. oraz Uchwały Konferencji Episkopatu Polski w sprawie minimalnych wymogów w kształceniu nauczycieli religii z dnia 7.06.2016 r. Program studiów został zatwierdzony przez Przewodniczącego Komisji Wychowania Katolickiego Konferencji Episkopatu Polski (Zatwierdzenie KEP)

 

PROGRAM STUDIÓW I EFEKTY KSZTAŁCENIA - pdf

 

Opłaty za studia podyplomowe zgodnie z Tabelą Opłat PWT.