LOGO NAPI PNG2
A+ A A-

PODYPLOMOWE STUDIA KWALIFIKACYJNE PEDAGOGIKA OPIEKUŃCZA I PRACA Z RODZINĄ

 

REKRUTACJA:
www.pwt.wroc.pl/rekrutacja

 

Studia są adresowane są do absolwentów studiów wyższych posiadających przygotowanie pedagogiczne oraz nauczycieli zainteresowanych zdobyciem kwalifikacji z zakresu pedagogiki opiekuńczej. Kompetencje nabyte w trakcie zajęć dają wiedzę teoretyczną oraz umiejętności praktyczne w obszarze diagnozy, prognozowania oraz organizacji działań pedagogicznych w środowisku rodzinnym oraz w pracy z dziećmi i młodzieżą. Przygotowują również do samokształcenia się w zakresie studiowania literatury naukowej oraz wykorzystania osiągnięć współczesnej techniki.

Studia uprawniają do podjęcia pracy:

  • na stanowisku pedagoga w poradniach rodzinnych podlegającym samorządom lokalnym, organizacjom pozarządowym, związkom wyznaniowym (w tym także w charakterze asystenta rodziny);
  • na stanowisku pedagoga w placówkach ogólnodostępnych, poradniach psychologiczno-pedagogicznych podlegających resortowi edukacji lub organizacjom pozarządowym.

Czas trwania studiów:

  • trzy semestry
  • zajęcia odbywają się dwa razy w miesiącu

Rekrutacja:

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia (Opera, Firefox, Chrome, IE).

EU Cookie Directive Module Information