logo PWT polskie negatyw
A+ A A-

Wydawnictwa PWT

Kończysz prace nad monografią naukową, podręcznikiem lub chcesz sfinalizować prowadzone przez siebie badania naukowe wydaniem publikacji - zapraszamy do współpracy z Wydawnictwem Naukowym Papieskiego Wydziału Teologicznego we Wrocławiu.

Jesteśmy wydawnictwem naukowym pierwszej kategorii, zgodnie z wykazem wydawnictw publikujących recenzowane monografie naukowe Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego

Wydawane przez nas publikacje są oceniane przez niezależnych recenzentów, których pozytywne opinie stanowią podstawę dla dalszych prac redakcyjnych. Doświadczony zespół redaktorów, korektorów i grafików zadba o to, by Państwa publikacje zostały odpowiednio przygotowane do druku, a następnie w sposób profesjonalny i atrakcyjny wydane.

Zapraszamy do współpracy!

tel.: 504 417 920
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Statut wydawnictwa -pdf

 

Redakcja „Wrocławskiego Przeglądu Teologicznego”
Redaktor naczelny: ks. dr hab. Sławomir Stasiak, prof. PWT
Sekretarz redakcji: dr Sławomir Zatwardnicki
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel.  71 327-12-00 w. 27

 

 

UWAGA! Zarządzenie Rektora PWT ws. warunków dofinansowywania przez Uczelnię wydania publikacji.