Slide background
Slide background

WYDAWNICTWO PAPIESKIEGO WYDZIAŁU TEOLOGICZNEGO WE WROCŁAWIU

O wydawnictwie

 

Kończysz prace nad monografią naukową, podręcznikiem lub chcesz sfinalizować prowadzone przez siebie badania naukowe wydaniem publikacji - zapraszamy do współpracy
z Wydawnictwem Papieskiego Wydziału Teologicznego we Wrocławiu.

 

Jesteśmy wydawnictwem naukowym pierwszej kategorii, zgodnie z wykazem wydawnictw publikujących recenzowane monografie naukowe Ministerstwa Edukacji i Nauki
(80 pkt., przyznane przez MEN).

 

Wydawane przez nas publikacje są oceniane przez niezależnych recenzentów, których pozytywne opinie stanowią podstawę dla dalszych prac redakcyjnych. Doświadczony zespół redaktorów, korektorów i grafików zadba o to, by Państwa publikacje zostały odpowiednio przygotowane do druku, a następnie w sposób profesjonalny i atrakcyjny wydane.

 

Zapraszamy do współpracy!

 

Dane kontaktowe:
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Dyrektor Wydawnictwa:

Ks. dr Rafał Kowalski

 

Rada Wydawnicza:

Ks. dr hab. Sławomir Stasiak, prof. PWT – Przewodniczący

 

Członkowie:

O. dr hab. Kazimierz Papciak SSCC, prof. PWT

Ks. dr Piotr Duda

Mgr Łukasz Ligorowski

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Decyzja o przyjęciu tekstu do publikacji jest podejmowana przez Dyrektora Wydawnictwa na podstawie opinii Rady Wydawniczej oraz dwóch pozytywnych recenzji naukowych (w tym przynajmniej jednej pochodzącej od pracownika innej jednostki naukowej niż PWT we Wrocławiu). Wydawnictwo nie ujawnia wewnętrznych opinii wydawniczych i nie uzasadnia decyzji odmownych.

 

Pliki do pobrania

Statut wydawnictwa - pdf

Zarządzenie Rektora PWT ws. warunków dofinansowywania przez Uczelnię wydania publikacji.

Zarządzenie Rektora PWT ws. publikacji wydawanych w naukowym Wydawnictwie PWT ze środków własnych

Wskazówki dla autorów

Opis bibliograficzny