Slide background
Slide background
Slide background

Osoby z niepełnosprawnością

Anna Kohut
Pełnomocnik Rektora ds. Osób z Niepełnosprawnością
Papieski Wydział Teologiczny we Wrocławiu
ul. Katedralna 9
biuro sekretariatu
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

**********************************

Wszystkie potrzebne dokumenty dotyczące studiowania i pracy osób z niepełnosprawnościami można znaleźć w Biuletynie Infomacji Publicznej PWT.


******************************** 

MAPA BUDYNKÓW PAPIESKIEGO WYDZIAŁU TEOLOGICZNEGO Z INFORMACJAMI DLA OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ 

******************************** 

WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU

W ramach projektu „Papieski Wydział Teologiczny we Wrocławiu Uczelnią równych szans” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego, od dnia 1 grudnia 2022 r. uruchomiona zostaje na naszej Uczelni wypożyczania sprzętu komputerowego oraz innych urządzeń przeznaczonych do użytku osób z niepełnosprawnościami.

Wypożyczalnia, zgodnie z jej Regulaminem [PLIK PDF], przeznaczona jest dla studentów, doktorantów oraz nauczycieli akademickich PWT, którzy:

- posiadają aktualne orzeczenie o niepełnosprawności,

- są przewlekle chorzy i nie posiadają orzeczenia o stopniu niepełnosprawności, a ich sytuacja zdrowotna potwierdzona jest dokumentacją medyczną,

- na skutek nagłej choroby lub wypadku są czasowo niezdolni do pełnego uczestnictwa w zajęciach, co potwierdza dokumentacja medyczna.

Wypożyczalnia mieści się w budynku dydaktycznym PWT (pl. Katedralny 1), w Punkcie obsługi osób z niepełnosprawnościami (II p. pok. 21).

Chęć korzystania z wypożyczalni należy zgłaszać mailowo do p. Stanisława Brzezińskiego (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub do ks. Mirosława Kiwki (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

 

 Projekt „Papieski Wydział Teologiczny we Wrocławiu Uczelnią równych szans” jest współfinansowany w ramach Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Społecznego. POWR.03.05.00-00-A007/21

logo FE Wiedza Edukacja Rozwoj rgb 1  Barwy RP 1 EU EFS rgb 1